Ogłoszenia dotyczące witryny

Witamy na MOODLE

by n Roman Adamczyk -

Każdy uczestnik kursów ma już założone konto.
Login to imie.nazwisko
hasło: Pszczela9
W czasie pierwszego logowania konieczna jest zmiana hasła na swoje. Po zalogowaniu prosimy o uzupełnienie informacji w swoim profilu, a w szczególności sprawdzenie i ewentualne poprawienie swojego e-maila. Jeżeli ktoś nie podał swojego e-maila nie otrzyma tą drogą informacji.

Konta nieaktywne przez dłuższy czas oraz te z nieprawidłowym e-mailem będą sukcesywnie usuwane!

Deklaracje przystąpienia do egzaminów zawodowych

by Dariusz Gliniak -

Szanowni Państwo proszę o składanie deklaracji przystąpienia do egzaminów zawodowych w sesji styczeń – luty 2022r. Dotyczy to słuchaczy KKz tp 2a, 2b, 2c, Kkz tr2, Kkz k2
Deklarację należy złożyć do 10 września 2021r.
Wzór deklaracji w załączeniu.
Uwaga !
Nie ma możliwości zakwaterowania Państwa. Internat jest jeszcze w fazie remontu. Nie wszystkie pokoje są dostępne. W związku z zaistniałą sytuacją proszę szukać noclegów we własnym zakresie.
Osoby, które nie zdały egzaminu zawodowego (z całości lub z jednej jego części) w sesji czerwiec – lipiec również składają deklaracje do 10 września 2021r.

Deklaracja przystąpienia do egzaminów zawodowych (docx)

Deklaracja przystąpienia do egzaminów zawodowych (pdf)


Wyniki egzaminu zawodowego

by Dariusz Gliniak -

Wyniki egzaminu zawodowego, który odbył się w sesji czerwiec – lipiec 2021r. będą widoczne w systemie SIOEPKZ po zalogowaniu się na indywidualne konto. Wygenerowane przez system kody dostępu do tego konta otrzymają wszyscy zdający, którzy w deklaracji podali  aktualny numer telefonu lub adres e-mail. Kody zostaną wygenerowane 30.08.2021r. a wyniki będą dostępne następnego dnia tzn. 31.08.2021r. Odbiór świadectw zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej od 8 września 2021r. w kancelarii szkoły.

Linki do testów on-line

by n Roman Adamczyk -

 Znajdziesz tu testy online z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, które możesz rozwiązywać bezpośrednio na stronie (również w smartfonie czy tablecie), dzięki czemu lepiej przygotujesz się do egzaminu z wybranej kwalifikacji. Twój test zostaje automatycznie sprawdzony i oceniony w skali procentowej. Kolejność pytań i odpowiedzi jest generowana losowo, co zwiększa skuteczność nauki. 

https://kwalifikacjewzawodzie.pl/kwalifikacje/kwalifikacja-r4/

https://kwalifikacjewzawodzie.pl/kwalifikacje/kwalifikacja-r17/

 

Testy do pobrania w formacie pdf:   .

https://arkusze.pl/egzamin-zawodowy-kwalifikacja-r-04/

https://arkusze.pl/egzamin-zawodowy-kwalifikacja-rl-04/


Logowanie

by n Roman Adamczyk -

Login do serwisu to imie.nazwisko

np. Jan Ąckęśny ma login jan.ackesny

słuchacze mający podwójne nazwiska: imie.tylko pierwszy człon nazwiska
np. Jarosław Bożydar - Iwanow ma login jaroslaw.bozydar

jednorazowe hasło: Pszczela9


W przypadku pierwszego logowania do serwisu lub jeżeli ktoś poprosi o reset hasła (e-mail do roman.adamczyk@pszczelawola.edu.pl) hasło: Pszczela9

HASŁEM MOŻE BYĆ DOWOLNY CIĄG ZNAKÓW!

W przypadku zgubienia, zapomnienia swojego nowego hasła proszę wysłać prośbę o reset hasła na adres roman.adamczyk@pszczelawola.edu.pl